Poslední dvě ligová kola - edit Formec

22.07.2011 11:44

Dream team kuřim vs. Poli + KMK Dynamo Brno vs. Obětní beránek z Königu

Na zápas 1.6 sme se sešli na neutrální půdě a střídali sme dvě pětky post za post. Před gólmanem Formecem se otáčeli Mačinec, Krempaský, Fabián-Polášek, Bím s pěticí Jirátko, Koščák, Vašík-Dirhan, Slezák. Je pravda, že se soupeře sme přehrávali a závar před naší bránou byl spíš díky vlastním chybám než umu soupeře. Je pravda, že systém post za post sme zkoušeli poprvé a nemyslím si, že by byl špatný ale chyběla nám v něm koncovka. Do druhého poločasu zavelel kapitán střídání ve stylu, kdo nemůže střídá a v 39. minutě z toho hostující angličan spasitel Poli prorazil beton soupeře. Po pár horkých chvilkách v obraně pramenících z nepřesných rozehrávek golmana či obrany si doslova po zakopnutém balónu gólman hostí posunul ve 49. minutě sám do brány, který ještě jistil Míša Vašík. Mužstvo by mělo být pochváleno páč plnilo pokyny kapitána a zvládla zápas s třemi body navíc měl Formec další nulu v sezóně.

K poslednímu zápasu sezóny sme se sešli s vědomím, že když vyhrajem měli bysme tabulkově postoupit na postupovou pozici. Na zápas došli snad všichni Dynamáci a dokonce i Gabča nám vypomohla (https://www.malakopanabrno.cz/zapas/1621-kmk-dynamo-brno-hearts-of-konig ). Je pravda, že zápas začal v poměru 12:5 hráčům ale počet hráču v hřišti se brzo vyrovnal a hrálo se ve vyrovnaném počtu. Zápas měl jedinou chybičku a to když Formec pustil lacinou šanci soupeře, ale je pravda, že se neměl kdy rozchytat. Výčet střelců napovídá o tom že lajna Krempaský-Bím-Krempaský si velice sedla uvidíme na sezónu 2012 zda-li by to mohlo chlapcům fungovat nadále. 3' Krempaský Patrik 10' Krempaský Radim 16' Vašík Michael 18' Slezák Tomáš 24' Bím Michal 25' Bím Michal 26' Mačinec Lukáš 36' Koščák Jan 41' Bím Michal 45' Mačinec Lukáš 49' Poliak Jaroslav 50' Krempaský Patrik 52' Dirhan Martin 57' Vašík Michael. Na tento zápas se došli podívat i chlapci z beers kteří po poločase znechuceně odešli, jelikož věděli, že musí následující den vyhrát s lídrem skupiny nám všem již známým unFairplay teamem (Majkl Bím: motto uFPteam: běh proti prsu).

Závěr sezóny splněn na jedna pochvala chlapci.